Labor time tracker (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Action
da: Handling

en: Date
da: Dato

en: Reset
da: Gendan

en: Summary
da: Resumé

en: Time
da: Tid

en: Total
da: I alt

en: User
da: Bruger

en: Custom
da: Tilpasset

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Duration
da: Varighed

en: Balance
da: Saldo

en: Changed
da: Ændret

en: All users
da: Alle brugere

en: Enter
da: Indtast

en: In Progress
da: I gang
