Labor time tracker (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Action
ja: アクション

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Summary
ja: 概要

en: Time
ja: 時間

en: Total
ja: 合計

en: User
ja: ユーザー

en: Custom
ja: カスタム

en: Filter
ja: フィルター

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Duration
ja: 期間

en: Balance
ja: 残高

en: Changed
ja: 変更済

en: Enter
ja: 入力

en: In Progress
ja: 解答中
