Labor time tracker (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Action
lt: Veiksmas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Time
lt: Laikas

en: Total
lt: Iš viso

en: User
lt: Narys

en: Custom
lt: Savitas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Duration
lt: Laikas

en: Balance
lt: Balansas

en: Changed
lt: Pakeista

en: All users
lt: Visi nariai

en: Enter
lt: Įveskite
