Labor time tracker (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Time
pl: Czas

en: Total
pl: Razem

en: User
pl: Użytkownik

en: Custom
pl: Własne

en: Filter
pl: Filtr

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Balance
pl: Bilans

en: Changed
pl: Zmieniono

en: All users
pl: Wszyscy użytkownicy

en: In Progress
pl: W trakcie
