Labor time tracker (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: Time
vi: Thời gian

en: Total
vi: Tổng

en: User
vi: Người dùng

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Filter
vi: Lọc

en: Month
vi: Tháng

en: Week
vi: Tuần

en: Day
vi: Ngày

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Balance
vi: Số dư

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: In Progress
vi: Đang tiến hành
