Labor time tracker (1.0.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Time
bn: সময়

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
