Labor time tracker (1.0.0-alpha4) - en to de translation catalogue (28 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Action
de: Aktion

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Time
de: Zeit

en: Total
de: Gesamt

en: Unknown
de: Unbekannt

en: User
de: Benutzer

en: Active
de: Aktiv

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Month
de: Monat

en: Week
de: Woche

en: Day
de: Tag

en: Duration
de: Dauer

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Accept
de: Akzeptieren

en: Start Time
de: Startzeit

en: Balance
de: Kontostand

en: Changed
de: Geändert

en: Reason
de: Grund

en: All users
de: Alle Benutzer

en: Enter
de: Eingeben

en: Reject
de: Ablehnen

en: In Progress
de: In Arbeit

en: Select Year
de: Jahr auswählen

en: Exit
de: Ausgang
