Labor time tracker (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (23 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Action
el: Ενέργεια

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Summary
el: Περίληψη

en: Time
el: Ώρα

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: User
el: Χρήστης

en: Active
el: Ενεργό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Reason
el: Αιτία

en: Enter
el: Εισαγωγή
