Labor time tracker (1.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Summary
eu: Laburpena

en: Time
eu: Ordua

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Duration
eu: Iraupena

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: All users
eu: Erabiltzaile guztiak
