Labor time tracker (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Action
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Active
km: សកម្ម

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Filter
km: តម្រង

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
