Labor time tracker (1.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Action
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Time
mr: वेळ

en: Total
mr: एकूण

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Active
mr: सक्रिय

en: Filter
mr: गाळणी

en: Month
mr: महिना

en: Day
mr: दिवस

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
