Labor time tracker (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Summary
sl: Povzetek

en: Time
sl: Čas

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: Active
sl: Aktiven

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
