Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Time
af: Tyd

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: Filter
af: Filtreer

en: Authored on
af: Geskep op
