Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Summary
ar: الملخص

en: Time
ar: الوقت

en: Total
ar: المجموع

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: User
ar: مستخدم

en: Active
ar: نشط

en: Custom
ar: مخصّص

en: Filter
ar: تصفية

en: Month
ar: الشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: اليوم

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: All users
ar: جميع المستخدمين
