Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Action
be: Дзеянне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Time
be: Час

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: User
be: Карыстальнік

en: Active
be: Актыўна

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Duration
be: Працягласць

en: Authored on
be: Дата:
