Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Total
bo: ཁྱོན་བསྡོམས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Day
bo: ཉིན

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
