Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Summary
cs: Souhrn

en: Time
cs: Čas

en: Total
cs: Celkem

en: Unknown
cs: Neznámý

en: User
cs: Uživatel

en: Active
cs: Aktivní

en: Custom
cs: Vlastní

en: Filter
cs: Filtr

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Duration
cs: Trvání

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Start Time
cs: Čas zahájení

en: Balance
cs: Saldo

en: Changed
cs: Změněno

en: Reason
cs: Důvod

en: All users
cs: Všichni uživatelé

en: Enter
cs: Zadat

en: In Progress
cs: Probíhá
