Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Action
es: Acción

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Summary
es: Resumen

en: Time
es: Hora

en: Unknown
es: Desconocido

en: Active
es: Activo

en: Custom
es: Personalizado

en: Filter
es: Filtro

en: Month
es: Mes

en: Week
es: Semana

en: Day
es: Día

en: Duration
es: Duración

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Accept
es: Aceptar

en: Start Time
es: Hora de inicio

en: Balance
es: Saldo

en: Changed
es: Modificado

en: Reason
es: Razón

en: All users
es: Todos los usuarios

en: Enter
es: Introducir

en: Reject
es: Rechazar

en: In Progress
es: En curso
