Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Summary
he: תקציר

en: Time
he: זמן

en: Total
he: סך הכל

en: Unknown
he: לא ידוע

en: User
he: משתמש

en: Active
he: פעיל

en: Custom
he: מותאם

en: Filter
he: סינון

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Duration
he: משך

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Reason
he: סיבה
