Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Action
id: Tindakan

en: Summary
id: Ringkasan

en: Time
id: Waktu

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: User
id: Pengguna

en: Active
id: Aktif

en: Custom
id: Tersuai

en: Month
id: Bulan

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Duration
id: Durasi

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah

en: Reason
id: Alasan
