Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Action
is: Aðgerð

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Summary
is: Samantekt

en: Time
is: Tími

en: Total
is: Samtals

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: User
is: Notandi

en: Active
is: Virkt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Filter
is: Sía

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur
