Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Action
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Time
jv: Wektu

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: User
jv: Panganggo

en: Active
jv: Aktif

en: Custom
jv: Kostum

en: Filter
jv: Saring

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Reason
jv: Alesan
