Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Time
kk: Уақыт

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Active
kk: Белсенді

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Authored on
kk: Уақыты
