Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Action
ms: Tindakan

en: Edit
ms: Sunting

en: Reset
ms: Set semula

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Time
ms: Masa

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: User
ms: Pengguna

en: Active
ms: Aktif

en: Custom
ms: Tersuai

en: Filter
ms: Tapis

en: Month
ms: Bulan

en: Week
ms: Minggu

en: Day
ms: Hari

en: Authored on
ms: Dikarang pada
