Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
