Labor time tracker (1.0.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Time
ta: நேரம்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Filter
ta: வடிகட்டி
