Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Time
am: ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Custom
am: ብጁ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
