Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Summary
ast: Resume

en: Time
ast: Hora

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: User
ast: Usuariu

en: Active
ast: Activu

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Authored on
ast: Autoría en
