Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Action
et: Tegevus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Time
et: Aeg

en: Total
et: Kokku

en: Unknown
et: Tundmatu

en: User
et: Kasutaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Duration
et: Kestus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Balance
et: Bilanss

en: Changed
et: Muudetud

en: Reason
et: Põhjus

en: All users
et: Kõik kasutajad
