Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Summary
fa: خلاصه

en: Time
fa: زمان

en: Total
fa: مجموع

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: Active
fa: فعال

en: Custom
fa: سفارشی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: Duration
fa: مدت

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Reason
fa: دلیل

en: All users
fa: همه کاربران

en: Enter
fa: ورود
