Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Time
is: Tíð

en: Unknown
is: Ókent

en: User
is: Brúkari

en: Active
is: Virkin

en: Custom
is: Sergjørt

en: Filter
is: Filtur

en: Month
is: Mánaður

en: Day
is: Dagur

en: Authored on
is: Skrivað tann
