Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Summary
gl: Resumo

en: Time
gl: Hora

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: User
gl: Usuario/a

en: Active
gl: Activo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Filter
gl: Filtro

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Duration
gl: Duración

en: Authored on
gl: Creado en

en: Balance
gl: Saldo

en: Changed
gl: Cambiado

en: All users
gl: Todos os usuario

en: Enter
gl: Entrar
