Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Time
ka: დრო

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Active
ka: აქტიური

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Authored on
ka: დაიწერა
