Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Time
ml: സമയം

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Month
ml: മാസം

en: Day
ml: ദിവസം

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
