Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Time
mn: Цаг

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
