Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Time
my: အချိန်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Duration (Seconds)
my: စက္ကန့်အတောအတွင်း
