Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Summary
pt: Resumo

en: Time
pt: Hora

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: User
pt: Utilizador

en: Active
pt: Ativo

en: Custom
pt: Personalizado

en: Filter
pt: Filtro

en: Month
pt: Mês

en: Week
pt: Semana

en: Day
pt: Dia

en: Duration
pt: Duração

en: Authored on
pt: Criado em

en: Accept
pt: Aceitar

en: Start Time
pt: Hora de início

en: Balance
pt: Saldo

en: Changed
pt: Alterado

en: Reason
pt: Razão

en: All users
pt: Todos os utilizadores

en: Enter
pt: Introduzir
