Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Action
ru: Действие

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Summary
ru: Сводка

en: Time
ru: Время

en: Total
ru: Итого

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: User
ru: Пользователь

en: Active
ru: Активно

en: Custom
ru: Собственная

en: Filter
ru: Фильтр

en: Month
ru: Месяц

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Authored on
ru: Создан в

en: Accept
ru: Принять

en: Start Time
ru: Время начала

en: Balance
ru: Баланс

en: Changed
ru: Изменение

en: Reason
ru: Причина

en: All users
ru: Все пользователи

en: In Progress
ru: В процессе
