Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස
