Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Time
ta: நேரம்

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: User
ta: பயனர்

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
