Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Time
th: เวลา

en: Total
th: ทั้งหมด

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน
