Labor time tracker (1.0.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Summary
tr: Özet

en: Time
tr: Zaman

en: Total
tr: Toplam

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: User
tr: Kullanıcı

en: Active
tr: Etkin

en: Custom
tr: Özel

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: Duration
tr: Süre

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Balance
tr: Bakiye

en: Changed
tr: Değişti

en: Reason
tr: Sebep

en: Enter
tr: Gir

en: In Progress
tr: Devam Etmekte
