Labor time tracker (1.0.0-alpha7) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Summary
az: Xülasə

en: Time
az: Vaxt

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: User
az: İstifadəçi

en: Active
az: Aktiv

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Duration
az: Müddət

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
