Labor time tracker (1.0.0-alpha7) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Time
bs: Vrijeme

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: User
bs: Korisnik

en: Active
bs: Aktivan

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Authored on
bs: Napisano
