Labor time tracker (1.0.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Summary
ca: Resum

en: Time
ca: Hora

en: Unknown
ca: Desconegut

en: User
ca: Usuari

en: Active
ca: Actiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Filter
ca: Filtra

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Duration
ca: Durada

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Accept
ca: Accepta

en: Balance
ca: Saldo

en: Changed
ca: Canviat

en: All users
ca: Tots els usuaris

en: Enter
ca: Introduïu
