Labor time tracker (1.0.0-alpha7) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Time
ga: Am

en: Total
ga: Iomlán

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá
