Labor time tracker (1.0.0-alpha7) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Action
hr: Akcija

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Time
hr: Vrijeme

en: Total
hr: Ukupno

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: User
hr: Korisnik

en: Active
hr: Aktivno

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Duration
hr: Trajanje

en: Authored on
hr: Izrađeno
