Labor time tracker (1.0.0-alpha7) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: User
ht: Itilizatè

en: Filter
ht: Filtre

en: Changed
ht: Chanje
