Labor time tracker (1.0.0-alpha7) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Action
hy: Գործողություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
