Labor time tracker (1.0.0-alpha7) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana
